Готуємося до ДПА

Згідно статті 34-ї закона України "Про загальну середню освіту", а також рекомендаціям Міносвіти і науки , навчальний рік закінчиться проведенням ДПА 2015 (Державна підсумкова атестація) для учнів (випускників)

початкової школи (4 клас) – з 12-го по 21-е травня,
основної (9 клас) – з 1-го по 8-е червня.

Для учнів початкової школи ДПА в 2015 році відбудеться у вигляді контрольних підсумкових робіт з 3-х предметів: математика, читання, українська мова. В свою чергу, для учнів старшої та основної школи державна підсумкова атестація в 2015 році буде проведена саме у письмовій формі з наступних навчальн. предметів: українська мова, історія або математика, та предмета на вибір учня (9 клас) за завданнями, які розроблені навчальними закладами.

Після завершення ДПА 2015, Міністерство освіти рекомендує в наступному 2015 р. провести вручення документів про освіту в наступні терміни:
для випускників

9 кл. 10-го та 11-го червня,
а для 11 кл. 30-31 травня.