Графік прийому громадян

Н А К А З

08.08. 2014

м. Добропілля

Про  організацію роботи щодо виконання

Закону України “Про звернення громадян ”

у 2014/2015 навчальному році.

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації», наказу Міністерства освіти і науки України  від 24.02.1999     № 50 «Про затвердження Положення про порядок добору управлінських кадрів загальної середньої освіти», з метою визначення відповідності нормативним вимогам організації роботи з кадрами та зверненнями громадян

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити графік особистого прийому громадян директором школи.

День     тижня

Години прийому

08.00 до12.00

13.00 до 17.00

2. Затвердити графік особистого прийому громадян заступниками директора, практичного психолога.

Прізвище,

ім’я по-батькові

День тижня

Години прийому

Седляр В.П.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

12.00-16.00

Янковська В.М.

Заступник директора з виховної роботи

12.30-15.00

Корольова О.С.

Понеділок, вівторок

08.00-10.00

3. Класним керівникам 1-11-х класів на батьківських зборах, годинах спілкування ознайомити  батьків, учнів школи з графіком особистого прийому громадян адміністрації закладу.

4. Заступникам директора ,  психологу:

4.1. Забезпечувати виконання графіка  особистого прийому громадян адміністрацією.

4.2 Забезпечувати створення умов для реалізації конституційних прав громадян  на письмове звернення та обов’язкове одержання відповіді на нього або на особистий прийом.

4.3. Виявляти і усувати причини скарг громадян,  вирішувати питання про відповідальність осіб, з вини яких допущені порушення, бюрократизм.

4.4. Своєчасно вживати заходів щодо практичного розв’язання питань, порушених громадянами.

4.5. Нести персональну відповідальність за розгляд звернень громадян і організацію їхнього особистого прийому.

5. Секретареві Семенішиній Т.В. вести облік звернень громадян і здійснювати контроль розгляду скарг, заяв і розглядання проблем, що виникли.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 17                                     Л.Ф. Балашенок